BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. Kāpēc dienrādis nevis plānotājs?
PADOMNIEKS nav standarta, klasiskā izpratnē plānotājs. Tajā nav iekļauta laika plānošana, jo uzmanība veltīta padomiem. Ir iekļautas vārda dienas, datumi un nedēļas dienas. Ar lieliem cipariem norādīts gada dienas skaitlis (iedvesma vizuālajam noformējumam nāca no sienas noraujamā kalendāra). No šejienes dienrādis - dienas rādītājs. Katrā dienā ir vieta pierakstiem (atziņām, savām domām, vai arī saviem dienas plāniem). Aizmugurē ir brīvas lapas pierakstiem un lapas ar līnijām. Tādēļ dienrādi PADOMNIEKS var lietot arī tie, kuri nelieto plānotājus. Tā ir ikdienas lasāmviela ar vērtīgiem padomiem un informatīvo piedevu (vārda dienas, datumi).


2. Kāpēc izvēlēties dienrādi PADOMNIEKS?
Ikdienas steigā PADOMNIEKS atgādina veltīt mirkli sev un savai izaugsmei, kas ir tik svarīgi ikvienam, kas vēlas gūt panākumus. Dažādu profesiju pārstāvju, ekspertu, un Latvijas slavenību padomi palīdzēs apzināties, pārdomāt un atrast veidus, kā mērķtiecīgi virzīties tuvāk savai vīzijai par labāku nākotni! Iedvesmojies no padomiem par mīlestību un mūziku, ko sniedz Normunds Rutulis, uzzini Maijas Silovas slepeno formulu satriecošiem matiem, iemācies, kā izkopt savu tēlu un attīstīt zīmolu no PR stratēģes Olgas Kazākas prakses, un noskaidro vēl dažādu uzņēmēju, sportistu, dizaineru un citu veiksminieku padomus piepildītai dzīvei!

3. No kurienes tika ņemti padomi?
Padomi nav kopēti no drukātiem materiāliem vai aizgūti no interneta vietnēm. Katrs cilvēks tika personīgi uzrunāts un aicināts dalīties ar padomu un savu pieredzi.

4. No kāda datuma var sākt lietot dienrādi PADOMNIEKS?
Dienrādi paredzēts lietot no 2021. gada 1. janvāra. Tajā ir 365 dienas. Katru dienu atver jaunu lapu, izlasi padomu, apdomā un centies to izpildīt! Iespējams, ka kādu padomu ir sniedzis Tev pazīstams cilvēks!

5. No kāda materiāla ir dienrāža vāki?

Izturīgs lateksu saturošs papīrs, kas pārklāts ar akrilu, tādēļ tas pacieš pat vieglo mitrumu. Materiālam ir piešķirti Reach Complant un FSC sertifikāti. Iegādājoties FSC sertificētas preces mēs veicinām atbildīgu mežkopību. 2021. gada krāsas ir 3 - klasiskā melnā (Classic Black), zelta (Royal Gold), vara (Pure Copper).

8 IEMESLI KĀDĒĻ DRUKĀTAIS DIENRĀŽA PADOMNIEKS IZDEVUMS

IR LABĀKS PAR JEBKĀDĀM DIGITĀLĀM APLIKĀCIJĀM!


1. Tas ir taustāmā veidā, iespēja tvert, šķirstīt, pasmaržot.


2. Var veikt personīgās piezīmes jebkurā lappaspusē.


3. Tam nav nepieciešama elektrība vai uzlāde - vari lietot cik ilgi vēlies un visur, jo nav vajadzības pēc wi-fi.


4. Iespēja nodot tālākām paaudzēm, jo tā saturs ir vērtīgs.


5.  Tam nav ikmēneša maksas.


6. Ikdienas lasīšana veicina prāta darbību, uzlabo atmiņu, paildzina mūža garumu.


7. Tas ir dabai draudzīgs - sastāv no 100% pārstrādes materiāliem.


8. Izvēloties PADOMNIEKS Tu atbalsti vietējo ražotāju!

0
 .