Alīna Dukāte – grafikas un interjera dizainere, dienrāža PADOMNIEKS autore. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu mākslas un dizaina jomā. Ikdienā ir dedzīga savu mērķu sasniegšanā un neapstājas pie pirmajām grūtībām.

Ideja par dienrādi radās 2018. gadā, tā tika lolota un apcerēta līdz tika veiksmīgi realizēta. Daļa no tirāžas katru gadu tiek izpārdota jau pirmajā mēnesī pēc izlaišanas. Pavisam tapa 3 izdevumi (pirmais 2020. gadam, otrais 2021. gadam, trešais paredzēts 2022. un 2023. gadam).

"Lai pasaule kļūtu labāka, mums vienam ar otru ir jādalās, piemērām, ar padomiem! Turot tos noslēpumā, mēs ilgāk mēģināsim rast risinājumus savām kļūdām. Esmu par to, lai palīdzētu un dalītos ar citiem savā pieredzē!” uzsver Alīna.

"Veidojot šo dienrādi vēlējos, lai tas atšķiras no citiem, lai katru dienu būtu kāds, kas motivētu, atbalstītu. No citiem plānotājiem tas atšķiras ar to, ka uzmanība ir veltīta dažādiem padomiem, kas ikdienā būs noderīgi. Sāc dienu, atverot jaunu lapu, izlasi padomu un centies to izpildīt! Iespējams, ka kādu padomu ir sniedzis Tev pazīstams cilvēks.”

/Alīna Dukāte/

Pirkumu grozs